fbpx

TRENINGI W OŚRODKU

Trenuj w ośrodku Smart Sport & Education Center 

Nasze doświadczenie to połączenie badań naukowych i wieloletniej pracy ze sportowcami na mistrzowskim poziomie z ponad 20-stu dyscyplin sportowych. Podczas tego okresu trenowaliśmy sportowców z całego świata, w każdym wieku i na każdym poziomie sportowym; od dzieci i lig pół profesjonalnych do zawodników z najlepszych lig świata oraz Olimpijczyków.

Indywidualne podejście do każdego zawodnika i zwiększanie poszczególnych cech fizycznych, połączone z ciężką pracą i zaangażowaniem sprawia, że każdy sportowiec poprzez indywidualny program treningowy i wyjątkowe podejście trenerskie, jest w stanie osiągnąć z nami maksimum swoich możliwości!

OFERUJEMY:

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE

Światowej klasy przygotowanie fizyczne na podstawie szczegółowej ewaluacji i poszczególnych zapotrzebowań i braków zawodnika. Plan treningowy, który jest dobierany oraz programowany indywidualnie i specyficznie dla każdego sportowca, obejmuje zawodników w każdym wieku, z każdej dyscypliny sportowej oraz na każdym poziomie.

Nad czym możemy pracować:

  • siła (względna, startowa, eksplozywna, hipertrofia funkcjonalna itp.),
  • moc,
  • wytrzymałość (sercowa, oddechowa),
  • szybkość (przyśpieszenie),
  • skoczność,
  • elastyczność,
  • gibkość,
  • czas reakcji,
  • etc.

POWRÓT PO KONTUZJI

Prowadzenie zawodnika po kontuzji lub przebytej operacji, po zakończeniu początkowej fazy rehabilitacyjnej. Możliwa jest również stała komunikacja i współpraca z fizjoterapeutą czy lekarzem rehabilitacji. Podczas początkowych zajęć uwaga skupiona jest nad przywróceniem odpowiedniego balansu strukturalnego, pracą nad przywróceniem zakresów ruchomości lub/i stabilizacji stawów oraz z czasem, płynne przejście do pełnego wymiaru treningu przygotowania fizycznego.

DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA / EWALUACJA

Szczegółowa ewaluacja, podczas której przeprowadzany jest szereg statycznych oraz aktywnych pomiarów i testów, które wykazują indywidualne asymetrie i dysfunkcje w postawie ciała oraz mechaniki ruchu sportowca.

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Oferta skierowana do tych sportowców, którzy potrzebują oficjalnych wyników testów sprawnościowych, takich jak poziom siły maksymalnej, szybkości, skoczności, zwinności, elastyczności i więcej. Testy dobierane są specyficznie pod daną dyscyplinę sportową, tak aby w jak najlepszy sposób określić indywidualne zdolności motoryczne sportowca.

Masz pytania? Zadzwoń

Masz pytania? Napisz

Przewiń do góry