TRENERZY

Bartosz Warzeszkiewicz

Head S&C Coach

Akredytowany trener przygotowania motorycznego amerykańskiej organizacji NSCA oraz Australijskiej ASCA, założyciel Smart Sport & Education Center.

Arkadiusz Końpa

Trener persolanly

Swoją karierę trenerską rozpoczynał od Crossfitu by dziś wyróżniać się niezliczoną ilością certyfikatów z treningu funkcjonalnego oraz ogromną wiedzą i praktyką.

Tomasz Bednarski

Trener przygotowania motorycznego

Absolwent Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, trener przygotowania motorycznego i trener personalny.

Remigusz Szkudlarek

Trener muaythai i boksu

Absolwent wychowania fizycznego na UKW, Reprezentant Polski, który swoją przygodę z tajskim boksem rozpoczął 13 lat temu w klubie Legion Bydgoszcz.

Igor_taranek

Igor Taranek

Trener persolanly

Student 5 roku Wychowania fizycznego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, podczas których zdobywa wiedzę na temat metod treningowych.

Artur ciesielski

Artur Ciesielski

Fizjoterapeuta

Absolwent Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunku fizjoterapia. W sezonie 2021/2022 był fizjoterapeuta klubu Pałac Bydgoszcz.

Katarzyna pijarowska

Katarzyna Pijarowska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Collegium Mediucum w Bydgoszczy. Swoje doświadczenie zdobywała będąc fizjoterapeutką Pałacu Bydgoszcz oraz Astorii II Bydgoszcz.

Paulina Kontna

Trener MMA i zapasów

Absolwentka wychowania fizycznego na UKW. Swoją przygodę z zapasami rozpoczęła w 2002 roku, a w roku 2013 uzyskała licencję instruktora zapasów.

IMG_4241

Dariusz Kuć

Trener przygotowania motorycznego

Przez 18 lat trenował biegi sprinterskie a przez 15 reprezentował kraj na arenie międzynarodowej. Trener II klasy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Godziny otwarcia

Informacje kontaktowe

© 2023 by Smart Sport & Education Center

Przewiń do góry