fbpx

SMART

SPORT & EDUCATION CENTER

Ośrodek przygotowania motorycznego

Smart Sport & Education Center to projekt skupiający profesjonalistów w pełni oddanych zagadnieniom szeroko rozumianej motoryki ludzkiego ciała.

Projekt narodził się ze inicjatywy Bartosza Warzeszkiewicza – trenera przygotowania motorycznego.

Fundamentem rozwoju była pozbawiona rywalizacji i ego wymiana doświadczeń i wiedzy, która każdego dnia pomaga zespołowi badać, oceniać, analizować, wdrażać i monitorować skuteczne rozwiązania treningowe i terapeutyczne.

Pomagamy zarówno sportowcom zawodowym i amatorom, jak i osobom potrzebującym rehabilitacji ortopedycznej w zespołach bólowych, po urazach, w chorobach narządu ruchu i po zabiegach chirurgicznych.

W 2020 roku otworzyliśmy w Bydgoszczy pierwsze centrum treningowo-terapeutyczno-edukacyjne, wyposażając je w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, treningowy i terapeutyczny.

Celem projektu jest także edukacja środowisk trenerskich i medycznych, podkreślająca istotę zobiektywizowanego procesu nauczania, rozwijania i reedukacji motorycznej w sporcie i fizjoterapii.

 

Głównym przedmiotem szkoleń, warsztatów i webinarów jest szeroko rozumiana kinezjologia, biomechanika, diagnostyka i programowanie treningowe oraz terapeutyczne. Nasze materiały opieramy na krytycznej analizie doświadczeń własnych oraz obszernym przeglądzie doniesień naukowych (EBP – Evidence-Based Practice).

Oferta

Smart Sport & Education Center to profesjonalny ośrodek przygotowania motorycznego w Bydgoszczy. Oferta obejmuje indywidualną opiekę zespołu Centrum Smart, jak również unikatowy system pracy indywidualnej z planem treningowym opartym o konkretną periodyzację i potrzeby w ośrodku. Niezależnie czy jesteś amatorem lub sportowcem unikatowe podejście trenerskie sprawi że osiągniesz z nami maksimum swoich możliwości!

Smart training plan

200 zł

/m-c
Diagnostyka funkcjonalna

250zł

Trening personalny

150 zł

Nasi trenerzy

Trener motoryczny / główny trener / założyciel
Trener motoryczny / trener personalny

OPINIE NASZYCH PODOPIECZNYCH

Odkąd zaczęłam trenować z Bartkiem, polepszyła się moja motoryka oraz wytrzymałość. Znacznie efektywniej wykonuje ćwiczenia, a wyprowadzane ciosy są mocniejsze, przy znacznie mniejszym nakładzie siły.
Joanna

Masz pytania? Zadzwoń

Przewiń do góry