fbpx

Ośrodek przygotowania motorycznego

Projekt Smart

Smart Sport & Education Center to projekt skupiający profesionalistów w pełni oddanych zagadnieniom szeroko rozumianej motoryki ludzkiego ciała.

Projekt narodził się ze inicjatywy Bartosza Warzeszkiewicza – trenera przygotowania motorycznego.

Fundamentem rozwoju była pozbawiona rywalizacji i ego wymiana doświadczeń i wiedzy, która każdego dnia pomaga zespołowi badać, oceniać, analizować, wdrażać i monitorować skuteczne rozwiązania treningowe i terapeutyczne.

Pomagamy zarówno sportowcom zawodowym i amatorom, jak i osobom potrzebującym rehabilitacji ortopedycznej w zespołach bólowych, po urazach, w chorobach narządu ruchu i po zabiegach chirurgicznych.

W 2020 roku otworzyliśmy w Bydgoszczy pierwsze centrum treningowo-terapeutyczno-edukacyjne, wyposażając je w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, treningowy i terapeutyczny.

Celem projektu jest także edukacja środowisk trenerskich i medycznych, podkreślająca istotę zobiektywizowanego procesu nauczania, rozwijania i reedukacji motorycznej w sporcie i fizjoterapii.

 

Głównym przedmiotem szkoleń, warsztatów i webinarów jest szeroko rozumiana kinezjologia, biomechanika, diagnostyka i programowanie treningowe oraz terapeutyczne. Nasze materiały opieramy na krytycznej analizie doświadczeń własnych oraz obszernym przeglądzie doniesień naukowych (EBP – Evidence-Based Practice).

Metodyka SMART

Wyznaczamy cele metodą SMART. Wielu trenerów i zawodników wykorzystuje tę metodę do wyznaczania celów zarówno długoterminowych, jak i krótkoterminowych, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe. Ty także możesz to zrobić!

Masz pytania? Zadzwoń

Masz pytania? Napisz

Przewiń do góry